Yhteystiedottrofee-info_logo.jpg

Suomen Trofeetuomarit ry

Esa Hinkkanen, puheenjohtaja, (2020-STJ-001), Savonlinna, Etelä-Savo

Email: savonlinna@rhy.riista.fi, Tel: +358 40 766 2310

Tarmo Hjerppe, sihteeri, (2013-CCM-013), Lappeenranta, Kaakkois-Suomi

Email: tarmo.hjerppe@gmail.com, Tel: +358 40 739 2848

Veli Lappalainen, (2017-STJ-001), Hämeenlinna, Etelä-Häme

Email: velihlappalainen@gmail.com, Tel: +358 400 910 263

Vesa Paldanius, hallituksen jäsen (2013-CCM-016) Lapinlahti, Pohjois-Savo

Email: pald.vesa@gmail.com, Tel: +358 400 199 599

Tiina Eklund, 2(017-CCM-028), Hyvinkää, Uusimaa

Email: tiina.eklund@luva.fi, Tel: +358 40 761 0175

Aleksi Kokko, (2017-CCM-029), Salo, Varsinais-Suomi

Email: akokko85@gmail.com, Tel: +358 40 756 5426

Markku Jalonen, Urjala, Etelä-Häme

Email: m.j.jalonen@gmail.com, Tel: +358 500 413 908

Daniel Neuman, Kokkola, Rannikko-Pohjanmaa

Email: d.neuman000@gmail.com, Tel: +358 44 777 7266